Blues Brothers

Amerykański zespół muzyczny założony w 1977 r. przez Johna Belushi i Dana Aykroyda. Nagrany w 1978 roku album Briefcase Full of Blues znalazł się na pierwszym miejscu bestsellerów płytowych i wywołał modę na muzykę rhythm and blues.

Budka Suflera

Najbardziej utytułowana polska kapela rockowa. Członkowie zespołu na swoim koncie mają setki nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. W 2019r. zespół powrócił na rynek po 5-letniej przerwie.

Chris Norman

Chris Norman, znany doskonale z zespołu Smokie, wraz z zespołem wielokrotnie okupował pierwsze miejsca europejskich list przebojów. Solową karierę rozpoczął w 1987 roku, wydając od tego czasu aż kilkanaście płyt.

Mahmood

Alessandro Mahmoud, alias Mahmood. W 2019 roku wygrał Festiwal w San Remo. Jego utwór "Soldi" od razu stał się hitem zajmującym wysokie miejsca na międzynarodowych listach przebojów.

Mikolas Josef

Czeski piosenkarz, autor tekstów i gitarzysta. Zwrotnym punktem jego kariery był udział w konkursie piosenki Eurowizja, gdzie zakwalifikował się do finału. Jego przeboje zajmują czołowe miejsca polskich list przebojów.

Felicjan Andrzejczak

Znany z zespołu Budka Suflera. Jego rozpoznawalny od pierwszej sekundy głos na zawsze będzie się kojarzył z wielopokoleniowym przebojem "Jolka, Jolka pamiętasz" a także z "Czasem ołowiu" i "Nocą komety"

Stanisława Celińska

Znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Jako piosenkarka zadebiutowała w 1969r. w Opolu. Jej koncerty od wielu lat gromadzą wielu fanów tej doskonałej artystki.

Margaret

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Uhonorowana tytułem Najlepszej Artystka EskaGo Award w 2015 i 2017r. Na rynku zadebiutowała w 2013r singlem "Thank You Verry Much", który notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Polsce, Austrii, Niemczech i we Włoszech

Izabela Trojanowska

Polska piosenkarka rockowa. Przez lata związana muzycznie z zespołem Budka Suflera, z którym nagrała takie przeboje jak "Tyle samo prawd ile kłamstw" czy "Wszystko czego dziś chcę". Artystka ma na koncie aż 7 albumów studyjnych.

Artik&Asti

Artik & Asti to duet założony w 2012 roku, któremu udało się zdobyć miłość publiczności dzięki swoim przebojom: „You Can Do It All”, „Indivisible”, „Number 1”, „Sad Dance”. W 2018 „Number-1” stał się albumem roku według HEAT Music Awards.

Urszula

Nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia. Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 35 lat na scenie. Na swoim koncie ma niezliczone ilości hitów, które przez dekady zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów.