ANNA MARIA JOPEK Z PROJEKTEM 5TET

Jesienią 2019 Anna Maria Jopek wraz z grupą doskonałych instrumentalistów wyruszyła w kolejną, niezapomnianą, kameralną trasę koncertową. Podczas koncertów fani wokalistki mogli usłyszeć utwory z ostatniej płyty „Ulotnie”. Koncertująca z najlepszymi przedstawicielami muzyki naszych czasów (m.in. Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Sting, Branford Marsalis) przeniosła fanów w świat muzyki, która porusza i zachwyca. Tylko w Polsce płyty Anny Marii Jopek sprzedały się w milionowym nakładzie. Jednak, jak przyznaje sama Artystka, najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi.

NOWA TRASA MARGARET!

Margaret wyruszyła w zapowiadaną od wielu miesięcy trasę koncertową. Gaya Hornby Tour zainaugurowana w warszawskim klubie Stodoła z powodzeniem przeniosła się na inne polskie miasta gromadząc rzesze największych fanów piosenkarki. ! Podczas koncertów fani po raz pierwszy na żywo mogli usłyszeć utwory z nowej płyty artystki. Podczas koncertów nie zabrakło także największych przebojów wokalistki zajmujących czołowe miejsca na europejskich listach przebojów.

BUDKA SUFLERA POWRÓCIŁA NA SCENĘ!

Jedna z największych polskich kapeli rokowych – Budka Suflera po 5 latach nieobecności powróciła na scenę z okazji 45-lecia działalności artystycznej. Zespół zagrał aż 6 koncertów w największych polskich miastach, w których udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy fanów. W koncertach gościnnie wystąpili: Urszula, Izabela Trojanowska oraz Felicjan Andrzejczak. Trasa koncertowa zespołu została okrzyknięta jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2019 roku!

CHRIS NORMAN Z DWOMA KONCERTAMI W POLSCE!

Chris Norman, legendarny wokalista zespołu Smokie po wielkiej przerwie powrócił do Polski! Artysta zagrał aż dwa koncerty dla polskiej publiczności: w katowickim Spodku oraz gdańskiej Ergo Arenie. W koncertach udział wzięło kilkanaście tysięcy widzów.